Praca

Poszukujemy pracowników produkcji do pracy w systemie 4 brygadowym.
Zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzone pracą tymczasową.
Atrakcyjne stałe wynagrodzenie, premie i dodatki.
Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dołącz do naszego zespołu!

Monosuisse sp. z o.o. (teren „Stilonu”) tel. 95 782 2700

Specjalista ds. księgowości

Zakres zadań:

  • Prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sprawdzanie faktur i rachunków pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,
  • Analiza obrotów i sald kont księgowych,
  • Księgowanie dowodów bankowych i raportów kasowych,
  • Księgowe rozliczanie kosztów podróży służbowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Znajomość zasad księgowości,
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu SAP – doświadczenie praktyczne,
  • Samodzielność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Prosimy o składanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na e-mail: ewa.marcinkowska@monosuisse.com

Zamknąć